- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- LG
- LG 75QNED87A3B (ID: 842956)
Телевизор LG 75QNED87A3B 75QNED87A3B
очаква се
Големина на екрана: 75" (190.50 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS Smart TV
VESA размер: 400 x 300
Звук: 20W, 2ch, Clear Voice Pro, LG...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 842956
Характеристики
| Големина на екрана | 75" (190.50 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 100Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | webOS Smart TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
Simplink (HDMI CEC) eARC (HDMI 3) 2 USB CI Slot 2 RF In Optical Digital Audio Out |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
20W
2ch Clear Voice Pro LG Sound Sync AI Acoustic Tuning |
| Годишна консумация на енергия | 83 kWh |
| Енергиен клас | Class D |
| VESA размер | 400 x 300 |
| Размери (със стойката) | 167.7 x 37.0 x 104.2 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | a8 AI Processor 4K Gen2, Magic Remote MR25GA |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 75QNED87A3B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив