- Philips 32" 32PFS6900/12 (ID: 852800)
Телевизор Philips 32" 32PFS6900/12 32PFS6900/12
Големина на екрана: 32" (81.28 cm)
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Smart функции: Smart TV Titan
VESA размер: 100 x 100 mm
Звук: 12W, 2 x 6W full-range...
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 852800
Купи в комплект и спести
Philips 32" 32PFS6900/12+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Звук | 12W, 2 x 6W full-range speakers, Basic sound system, Broadband bass reflex |
| Годишна консумация на енергия | 27 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Размери (със стойката) | 72.8 x 17.8 x 45.1 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Remote control |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 32PFS6900/12 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |