- Philips 32" 32PHS6050/12 (ID: 879288)
Телевизор Philips 32" 32PHS6050/12 32PHS6050/12
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 32" (81.28 cm)
Технология: Direct LED
Резолюция: 1366x768
Smart функции: Smart TV Titan
VESA размер: 200 x 150 mm
Звук: 2ch, 2 x 6 W fullrange...
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 879288
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Philips 32" 32PHS6050/12+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 1366x768 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Звук |
2ch
2 x 6 W fullrange speakers Dolby Audio AVL Mode Entertainment Equalizer Night Mode |
| Годишна консумация на енергия | 26 kWh |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 200 x 150 mm |
| Размери (със стойката) | 71.6 x 19.2 x 44.7 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Remote control |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 32PHS6050/12 |
Информация за производителя
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |