- Philips 32PHS5507/12 (ID: 608583)
Телевизор Philips 32PHS5507/12 32PHS5507/12
изчерпано
Големина на екрана: 32"
Технология: LED-backlit LCD TV
Резолюция: 1366 x 768
VESA размер: 100 x 100 mm
Звук: 10W, 2 x 5W
Гаранция:
4.0
от 5.0
(1)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 608583
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Серия | 5500 Series |
| Големина на екрана | 32" |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Формат на резолюцията | 720p |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Тип на екрана | Flat |
| Видео формати |
MPEG-1
MPEG-2 MPEG-4 AVC H.264 HEVC |
| Input video formats | 720/60p |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Analog standards | PAL, SECAM |
| Цифрово видео излъчване |
DVB-C
DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-T2-HD |
| Compression standards | MPEG4/MPEG2/HEVC |
| Поддържани формати на изображения | BMP, GIF, PNG, JPEG |
| Функции | One touch Play |
| Условен достъп | Common Interface Plus (CI+) slot |
| Teletext |
| Teletext memory | 1000 pages |
| EPG | 8-day EPG |
| Режими | Eco mode |
| Система за задно осветяване | LED backlight Micro Dimming |
| Подобрение на картината | Pixel Plus HD |
| Rating | 60 Hz Refresh Rate |
| Дистанционно управление | Remote control |
| Свързаност | 2 x HDMI - rear USB 2.0 - side Headphones Digital audio output (optical) - bottom |
| Тунер |
| HDTV tuner |
| HDMI | 2 ports |
| USB | 1 |
| Звук | 10W, 2 x 5W |
| Аудио формати | MP3, WMA, WAV, AAC |
| Система от високоговорители | 2 speakers |
| Мощност на високоговорителите | 10 Watt |
| Аудио | 2 x speaker - 5 Watt |
| Surround sound |
| Sound effects | Incredible Surround, Clear Sound |
| Remote control features | Remote Control Pass Through |
| Remote control battery | AAA type |
| Remote control included battery | 2 |
| Управление на битова електроника | EasyLink |
| Консумация на енергия в SDR | 26 kWh/1000h |
| Годишна консумация на енергия | 26 kWh |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.3 Watt |
| Автоматично включване/изключване |
| Входно напрежение | AC 220-240 V (50/60 Hz) |
| Power features | On/off timer |
| Енергиен клас | Class E |
| VESA размер | 100 x 100 mm |
| Стойка | Included |
| Дизайн на стойка | Tabletop |
| Размери (със стойката) | 71.7 x 17.7 x 45.4 cm |
| Ширина | 71.71 cm |
| Височина | 43.43 cm |
| Дълбочина | 8.92 cm |
| Тегло | 4.1 kg |
| Цвят | Matte black |
| Други характеристики | Picture enhancement: Pixel Plus HD, Micro Dimming, Remote control |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 32PHS5507/12 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Connections for everything you love.
Информация за производителя
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |