- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- Philips
- PHILIPS 55inch UHD DLED Pixel Precise UHD New OS DVB T2 (ID: 663731)
Телевизор PHILIPS 55inch UHD DLED Pixel Precise UHD New OS DVB T2 55PUS7608/12
изчерпано
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: Direct LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS Smart
VESA размер: 200 x 100 mm
Звук: 2 x 10W full range speakers,...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 663731
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Серия | 7600 Series |
| Дизайн | Slim Design |
| Големина на екрана | 55" (139.70 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Формат на резолюцията | 4K UHD (2160p) |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Видео формати |
MPEG-1
MPEG-2 MPEG-4 AVI MKV AVC H.264 HEVC H.265 VP9 AV1 |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Analog standards | PAL, SECAM |
| Цифрово видео излъчване |
DVB-C
DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 DVB-T2-HD |
| Compression standards | HEVC |
| Поддържани формати на изображения |
BMP
GIF PNG JPEG HEIF |
| Функции | One touch Play |
| Условен достъп | Common Interface Plus (CI+) slot |
| Teletext |
|
| Teletext memory | 1000 pages |
| EPG | 8-day EPG |
| Режими | Eco mode, night mode, Auto Low Latency Mode (ALLM), Picture mute (for radio) |
| Възможност за HDR |
|
| HDR формат | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Hardware configuration | Dual-Core |
| Система за задно осветяване | LED backlight |
| Подобрение на картината | Pixel Precise Ultra HD |
| Rating | 60 Hz Native Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Smart функции | webOS Smart |
| Дистанционно управление | Remote control |
| Връзка | Wi-Fi, LAN |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB, Standard Interface Plus (CI+) |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDTV tuner |
|
| HDMI | 3 ports |
| USB | 2 |
| Звук |
2 x 10W full range speakers
Dolby Digital MS12 V2.6 AI Sound Clear dialogues Dolby Atmos Dolby bass enhancement Dolby volume adjustment Night mode AI EQ |
| Тип аудио | Dolby Atmos |
| Аудио формати |
MP3
WMA WAV AAC FLAC (Free Lossless Audio Codec) WMA Pro |
| Система от високоговорители | 2 speakers |
| Мощност на високоговорителите | 20 Watt |
| Аудио | 2 x speaker - 10 Watt |
| Аудио функции |
Voice Control
Audio Return Channel (ARC) night mode Enhanced Audio Return Channel (eARC) AI Sound AI voice control Clear Dialogue Dolby Bass Enhancement Dolby Volume Leveler AI EQ |
| Surround sound |
|
| Sound effects | Dolby Digital MS12 v2.6 |
| Remote control features | Remote Control Pass Through |
| Remote control battery | AAA type |
| Remote control included battery | 2 |
| Споделяне | Screen Mirroring, SImplyShare |
| Услуги за стрийминг | Netflix, YouTube, HbbTV, Amazon Prime Video |
| Вградени сензори | Light sensor |
| Съвместим с IoT |
|
| Асистент | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Управление на битова електроника | EasyLink |
| Application store | Philips store |
| Консумация на енергия в SDR | 64 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 118 kWh/1000h |
| Годишна консумация на енергия | 64 kWh |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.3 Watt |
| Автоматично включване/изключване |
|
| Входно напрежение | AC 220-240 V (50/60 Hz) |
| Power features | System standby |
| Енергиен клас | Class F |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Стандарти | CEC, HDCP 2.3 |
| VESA размер | 200 x 100 mm |
| Стойка | Included |
| Дизайн на стойка | Tabletop |
| Цвят на стойката | Anthracite grey |
| Характеристики на стойката | Sticks |
| Размери | Panel without stand - 122.7 cm x 8.75 cm x 72 cm x 10.6 kg Panel with stand - 122.7 cm x 26 cm x 74 cm x 10.7 kg Stand - 81 cm x 26 cm x 2 cm |
| Ширина | 122.7 cm |
| Височина | 72 cm |
| Дълбочина | 8.75 cm |
| Тегло | 10.6 kg |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Internet video playback |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 55PUS7608/12 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +359 2 489 99 96 |
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |
| Уебсайт | http://www.philips.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив