- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- Samsung
- Samsung 43" 43Q67C 4K QLED (ID: 657929)
Телевизор Samsung 43" 43Q67C 4K QLED QE43Q67CAUXXH
изчерпано
Големина на екрана: 43" (109.22 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart Tizen
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2 ch, Adaptive Sound,...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 657929
Характеристики
| Големина на екрана | 43" (109.22 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | Dual LED Contrast, Contrast Enhancer |
| Честота | 50Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Smart Tizen |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB RF in CI slot Anynet+ (HDMI-CEC) Digital audio out (optical) |
| Тунер | DVB-T2CS2 |
| Звук |
20W
2 ch Adaptive Sound OTS Lite Q-Symphony |
| Годишна консумация на енергия | 51 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 200 x 200 mm |
| Размери (със стойката) | 96.6 x 18.1 x 59.8 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики |
AirSlim
3-sided Frameless; Quantum Lite 4K processor Quantum HDR HDR 10+ (ADAPTIVE) HLG Ultimate UHD Dimming Ultra Viewing Angle Motion Xcelerator |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | QE43Q67CAUXXH |
Виж повече
Допълнителна информация
Samsung 43Q67B е 43-инчов смарт телевизор, който ви помага да се потопите в картина, която е реална като света около вас. Този телевизор разполага с невероятна резолюция, която ви позволява да се насладите на по-реалистични цветове и тонове, които са ярки като истинския свят около вас. Samsung 43Q67B ви позволява да се насладите на невероятен спектър от цветове и всички визуални детайли дори в най-тъмните сцени. Този телевизор е идеалният избор, когато искате да се насладите на любимите си филми, сериали и спортни състезания на едно истинско кино ниво. Този телевизор има впечатляващо тънък профил, който му позволява да се впише в интериора на всеки дом безпроблемно. Освен това той ви осигурява впечатляващ звук с кристално ясно и точно аудио. Samsung 43Q67B разполага с HDR 10+, което ви осигурява реалистична картина с безупречна яснота. Той разполага с широка цветова гама, която прави всяко изображение по-реално и истинско. Освен това технологията HDR 10+ ви гарантира по-ярки и детайлни сцени и повишени нива на контраст. От телевизия, през филми и сериали до спортни състезания - може да бъдете сигурни, че този телевизор ще ви даде безкрайни часове на забавление.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив