- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- Samsung
- Samsung 43" 43QN90C 4K QLED (ID: 664245)
Телевизор Samsung 43" 43QN90C 4K QLED QE43QN90CATXXH
изчерпано
Големина на екрана: 43" (109.22 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart Tizen
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2.0 ch, Dolby Atmos,...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
11 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 664245
Характеристики
| Големина на екрана | 43" (109.22 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | Quantum Matrix Technology |
| Честота | 120Hz (up to 144Hz) |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat, Neural Quantum Processor 4K |
| Smart функции | Smart Tizen |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
2 USB Digital Audio out (optical) RF in CI slot Anynet+ eARC |
| Тунер | DVB-T2CS2 x 2 |
| Звук |
20W
2.0 ch Dolby Atmos Active Voice Amplifier Adaptive Sound+ OTS Lite Q-Symphony Audio Pre-selection Descriptor Blutooth Audio Multiroom Link Buds Auto Switch |
| Годишна консумация на енергия | 54 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 200 x 200 mm |
| Размери (със стойката) | 96.1 x 22.0 x 62.0 cm |
| Цвят | Silver |
| Други характеристики | Remote control TM2360E |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | QE43QN90CATXXH |
Виж повече
Допълнителна информация
Ултрапрецизно управление на светлината, за да видиш всеки детайл. Виждаш страхотни детайли, както в най-тъмните, така и в най-светлите сцени, благодарение на миниатюрните светодиоди Quantum Mini, които прецизно управляват светлината. Мощният процесор гарантира, че ще усетиш пълната сила на 4K картината чрез 4K AI мащабиране. Той автоматично подобрява картината сцена по сцена, независимо от оригиналното качество на съдържание. Гледай любимото си съдържание с по-малко разсейващи отблясъци благодарение на редуциращото ги антирефлексното покритие на екрана. Наслади се звук с перфектно качество благодарение на горни високоговорители и технологията Dolby Atmos, чийто мултипространствен звук те поставя в центъра на действието на екрана.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив