Телевизор Samsung 50" 50Q80C 4K QLED QE50Q80CATXXH
изчерпано
Големина на екрана: 50" (127 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart Tizen
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 40W, 2.2 ch, Woofer, Dolby...
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 657932
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | Direct Full Array Contrast, Real Depth Enhancer |
| Честота | 50Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
2 USB RF in CI slot eARC/ARC Anynet+ (HDMI-CEC) Digital audio out (optical) |
| Тунер | DVB-T2CS2 x 2 |
| Звук |
40W
2.2 ch Woofer Dolby Atmos Active Voice Amplifier Adaptive Sound+ OTS Lite Q-Symphony |
| Годишна консумация на енергия | 71 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 200 x 200 mm |