Телевизор Samsung 55" 55Q60C 4K QLED QE55Q60CAUXXH
изчерпано
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart Tizen
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 20W, 2 ch, Adaptive Sound,...
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 662322
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | Dual LED Contrast, Contrast Enhancer |
| Честота | 50Hz |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB RF in CI slot eARC/ARC Anynet+ (HDMI-CEC) Digital Audio out (optical) |
| Тунер | DVB-T2CS2 |
| Звук |
20W
2 ch Adaptive Sound OTS Lite Q-Symphony |
| Годишна консумация на енергия | 71 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 200 x 200 mm |