Телевизор Samsung 65" 65QN90B 4K Smart TV QE65QN90BATXXH
изчерпано
Големина на екрана: 65" (165.10 cm)
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Smart Tizen
VESA размер: 400 x 300 mm
Звук: 60W, 4.2.2 ch, Subwoofer,...
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 423352
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | Quantum Matrix, Real Depth Enhancer |
| Честота | 4 600 PQI |
| Технология | QLED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
4 HDMI
2 USB RF in CI slot eARC Anynet+ (HDMI-CEC) Digital Audio out (optical) |
| Тунер | DVB-T2CS2 x 2 |
| Звук |
60W
| Годишна консумация на енергия | 111 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 400 x 300 mm |