- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- Samsung
- SAMSUNG TV 50inch QN90D Neo QLED 4K (ID: 728781)
Телевизор SAMSUNG TV 50inch QN90D Neo QLED 4K QE50QN90DATXXH
изчерпано
Големина на екрана: 50"
Технология: LED-backlit LCD TV - Neo QLED...
Резолюция: 3840 x 2160
Smart функции: Tizen Smart TV
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 40W, 2.2CH, Dolby Atmos,...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 728781
Характеристики
| Серия | QN90D Series |
| Година на модела | 2024 |
| Дизайн | NeoSlim Design, 3 Bezel-less Design, Flat Look Design |
| Големина на екрана | 50" |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат на резолюцията | 4K UHD (2160p) |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | Real Depth Enhancer Pro |
| Честота | 100Hz |
| Технология | LED-backlit LCD TV - Neo QLED - Smart TV |
| Тип на екрана | Flat, NQ4 AI Gen2 Processor |
| Видео интерфейс | HDMI |
| Цифрово видео излъчване | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Функции |
Smart Calibration
Game bar Expert calibration Samsung Health Wireless TV On Samsung Daily+ Super Ultra Wide Game View Mini Map Zoom FreeSync Premium Pro Gaming Hub USB webcam support Nifty Gateway Apple AirPlay support Samsung Knox Security |
| Условен достъп | Common Interface Plus (CI+) slot |
| EPG | Digital EPG |
| Режими |
Filmmaker Mode
Relumino mode Ambient Mode+ Auto Game Mode Auto Low Latency Mode (ALLM) Game Motion Plus HGIG Mode AI Energy Mode |
| HDR | Neo Quantum HDR, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming |
| Възможност за HDR |
|
| HDR формат | HDR10+ |
| Система за задно осветяване | Quantum Mini LED - Ultimate UHD Dimming, Quantum Matrix Technology |
| Подобрение на картината |
Wide Viewing Angle
Real Depth Enhancer Pro Auto HDR Remastering 4K AI Upscaling Dynamic Black EQ HDR Brightness Optimizer |
| Rating | 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Операционна система | Tizen OS |
| Smart функции | Tizen Smart TV |
| Дистанционно управление | Remote control |
| Връзка | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | 802.11ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Свързаност | 4 x HDMI 2 x USB LAN Digital audio output (optical) |
| Тунер | 1x analogue, 2x digital |
| HDTV tuner |
|
| HDMI | 4 ports |
| USB | 2 |
| Звук |
40W
2.2CH Dolby Atmos Object Tracking Sound Q-Symphony Audio Pre-selection Descriptor Adaptive Sound Active Voice Amplifier |
| Тип аудио | Dolby Atmos |
| Система от високоговорители | 2.2 channel |
| Мощност на високоговорителите | 40 Watt |
| Аудио функции |
Audio Pre-selection Descriptor
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Q-Symphony Object Tracking Sound Lite Adaptive Sound Pro AI Sound Active Voice Amplifier Pro 360 Audio Far-Field Voice Interaction |
| Surround sound |
|
| Език на менюто | Multilingual |
| Модел дистанционно управление | Samsung TM2360E |
| Remote control features | SolarCell remote |
| Споделяне |
IP Control
Tap View Screen Mirroring Sound Mirroring Multi View |
| Услуги за стрийминг | HbbTV 2.0.3 |
| Вградени сензори | Eco Sensor |
| Съвместим с IoT |
|
| IoT платформа | SmartThings |
| Асистент | Bixby (not available for some languages and countries) |
| Управление на битова електроника | Anynet Plus |
| Консумация | 61 Watt |
| Консумация на енергия в SDR | 61 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 133 kWh/1000h |
| Годишна консумация на енергия | 85 kWh |
| Максимална консумация на енергия | 175 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Автоматично включване/изключване |
|
| Входно напрежение | AC 220-240 V (50/60 Hz) |
| Енергиен клас | Class F |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Стандарти | HGiG, CEC, VDE, Pantone Validated |
| VESA размер | 200 x 200 mm |
| Стойка | Included |
| Дизайн на стойка | Tabletop |
| Цвят на стойката | Titan black |
| Характеристики на стойката | Sharp Neck Hexagon |
| Размери | Panel without stand - 111.36 cm x 2.69 cm x 64.41 cm x 13.5 kg Panel with stand - 111.36 cm x 22 cm x 70.54 cm x 17.6 kg Stand - 51.9 cm x 22 cm |
| Размери (със стойката) | 111.4 x 22.0 x 70.5 cm |
| Ширина | 111.36 cm |
| Височина | 64.41 cm |
| Дълбочина | 2.69 cm |
| Тегло | 13.5 kg |
| Цвят | Titan black |
| Други характеристики | WEB browsing, Internet video playback |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | QE50QN90DATXXH |
Виж повече
Допълнителна информация
Задвижваният от AI 4K процесор на Samsung осигурява едно от най-добрите 4K изживявания. Технологията 4K AI Upscaling, задвижвана от 20 AI невронни мрежи, подобрява качеството на съдържанието до почти 4K резолюция. Нашият процесор NQ4 AI Gen2 оптимизира картината и звука, за да ти предостави 4K изживяване, независимо дали стриймваш от ОТТ платформи и услуги, играеш любимите си видеоигри или гледаш спорт на живо. Възползвай се от най-новите приложения и услуги на операционната система Samsung Tizen. Можеш да управляваш всекидневни дейности с Daily+, както и смарт устройствата си директно от телевизора със SmartThings.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив