- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- Sharp
- Sharp 50FN2EA (ID: 660991)
Телевизор Sharp 50FN2EA 50FN2EA
ID: 660991
| Големина на екрана | 50" (127 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Динамичен контраст | 1 000 000:1 |
| Честота | Active Motion 800 |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Android TV, Netflix, YouTube |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
2 HDMI
2 USB Antenna In Satellite In 3.5mm Headphone jack / line-out Micro SD card slot Mini Composite/CVBS + Audio input Digital Optical Audio Out |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2x 12W
Sound Equalizer Dolby Digital Dolby Digital Plus DolbyAC-4 Harman-Kardon DTS Virtual:X DTS:X |
| Годишна консумация на енергия | 69 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 400 x 300 mm |
| Размери (със стойката) | 111.6 x 26.5 x 69.3 cm |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Frameless, Remote Control |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 50FN2EA |
Sharp 50FN2EA е невероятен 50-инчов телевизор, който ви осигурява широк диапазон от възможности за свързване. Той дава възможността на потребителите да се насладят на модерно и интуитивно телевизионно изживяване. Със смарт платформата Android TV имате директен достъп до широк избор от стрийминг услуги с над 400 000 филма и предавания. Ако пожелаете може да прехвърляте видеоклипове, музика или снимки безжично от вашите смарт устройства към вашия телевизор с помощта на вградения Chromecast. Sharp 50FN2EA ви гарантира ярки цветове, които ще спрат дъха ви. Този телевизор ви осигурява 4K Ultra HD резолюция, която е четири пъти по-добра от пълната HD резолюция. Тази резолюция ви дава възможността да се насладите на по-стари филми или сериали с безпрецедентна яснота. Това се случва посредством модерната технология за увеличаване на качествата на изображенията, която оптимизира всякакъв вид съдържание до 4K. Вече може да се насладите на безкомпромисно кино качество по всяко време от удобството на дома ви. Освен невероятна картина, Sharp 50FN2EA ви осигурява и мощен кино звук. Специално проектираната аудио система на Harman предлага отличен динамичен диапазон и прецизен звук, който изпълва стаята. Това ви гарантира, че ще се насладите на истинско аудио-визуално кино изживяване от комфорта на дома си.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Sharp Consumer Electronics Poland sp. z o.o. Ostaszewo 57B, 87-148 Łysomice Poland |
| Уебсайт | https://www.sharpconsumer.com/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.