Телевизор Thomson 43" UHD Google TV; 3840 x 2160 (4K UHD) 43UG4S15
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 43" (109.22 cm)
Технология: Direct LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
VESA размер: 200 x 200 mm
Звук: 2x 8W, Dolby Audio, Digital...
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 880766
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Thomson 43" UHD Google TV; 384+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Smart функции | Google TV |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност |
3 HDMI
2 USB AV Stereo CI+ HEVC/H.265 SPDIF optical |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Звук |
2x 8W
Dolby Audio Digital Surround AV Stereo Equalizer/Balance |
| Годишна консумация на енергия | 50 kWh |
| Енергиен клас | Class F |
| VESA размер | 200 x 200 mm |