- TV KIVI 55U720QB 55'' QLED 4K Google TV (ID: 800034)
Телевизор TV KIVI 55U720QB 55'' QLED 4K Google TV 55U720QB
изчерпано
Големина на екрана: 55"
Технология: QLED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Google TV
Звук: Стерео
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 800034
Характеристики
| Големина на екрана | 55" |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Динамичен контраст | 4 200 : 1 |
| Технология | QLED |
| Analog standards |
NTSC
PAL B/G PAL D/K SECAM D/K PAL I SECAM B/G |
| Функции |
Teletext
| Smart функции | Google TV |
| Безжична мрежа | Да |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Тунер |
DVB-T
DVB-T2 DVB-C HbbTV |
| HDMI | 3 (HDMI (Type A)) |
| USB | 2 |
| Ethernet RJ-45 port | Да, 1 (RJ-45) |
| Изход слушалки | 1 (3.5 мм мини жак); 1 (mini RCA) |
| Звук | Стерео |
| Асистент |
Google Assistant
Google Home |
| Енергиен клас | G |
| Аксесоари | Дистанционно управление, Документация, Screws, Батерии |
| Размери HxWxD (mm) | 1226 мм, 1226 мм x 91 мм, 269 мм x 710 мм, 740 мм |