- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Тонколони
- Amazon
- Amazon Echo Dot Max 2025, Alexa, черен (ID: 906283)
Тонколони Amazon Echo Dot Max 2025, Alexa, черен ECHO-DOT-MAX-25-BL
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Изх. мощност: 20 W
Интерфейс: Bluetooth, Wi-Fi
Цвят: Черен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 906283
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Amazon Echo Dot Max 2025, Alex+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:11000 €/21514 лв.
Характеристики
| Интерфейс | Bluetooth, Wi-Fi |
| Изх. мощност | 20 W |
| Честота | 60Hz – 20kHz |
| Тип на захранването | Мрежово |
| Живот на батерията | 0 h |
| Обхват на излъчване | 10 м |
| Размери | 110 x 110 x 99 mm |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.304 kg |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | ECHO-DOT-MAX-25-BL |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://www.amazon.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка