- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Тонколони
- Безжична колонка Google Nest Audio, Черна (ID: 239457)
Тонколони Безжична колонка Google Nest Audio, Черна NEST-AUDIO-BL
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 239457
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
Безжична колонка Google Nest A+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:9300 €/18189 лв.
| Тип | Портативна |
| Функции | Микрофон |
| Интерфейс | Bluetooth, Wi-Fi |
| Изх. мощност | 30 W |
| Тип на захранването | Мрежово |
| Живот на батерията | 0 h |
| Обхват на излъчване | 10 м |
| Входно напрежение | 24 V |
| Размери | 175 x 124 x 78 мм |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | Вграден микрофон,Google assistant,Може да контролира Chromecast устройства с гласови команди |
| Тегло | 1.2 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | NEST-AUDIO-BL |
- Google представи новия си домашен смартговорител Nest Audio, който е нещо като наследник на
оригиналния Google Home.
- Nest Audio от Google осигурява 75% по-мощен звук от оригиналния Google Home от 2016 г., както
и 50% по-дълбок бас.
- Високото 17.5 мм устройство има променен дизайн и въпреки че е значително по-голямо от
Google Home Mini - също като него е обвито в текстил, който се предлага в тъмносиво, бледосиво,
бледозелено, бледорозово и бледосиньо. Дисплей няма, но са налице познатите четири диода, които
премигват при включване на устройството или когато го събудите с гласова команда.
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.