Твърд диск Transcend 4TB TS4TSJ25M3S
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 4 TB
Физически размер: 2.5"
Интерфейс: micro USB to USB Type A, (USB...
Оборота в минута: Lightning-fast transfer rates...
Подходящо за: Обща употреба
Вътрешен/Външен: Външен
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 182478
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Размер | 4 TB |
| Оборота в минута | Lightning-fast transfer rates of up to 5Gbps |
| Подходящо за | Обща употреба |
| Вътрешен/Външен | Външен |
| Интерфейс | micro USB to USB Type A, (USB 3.1 Gen 1) |
| Други характеристики | Three-stage shock protection system; One-touch auto backup button;·Offers Transcend Elite data management software and RecoveRx data recovery software; Size: 129.5 x 80.8 x 24.1mm; 294 g; Operating Voltage: 5V; Operating Temperature: 5°C~55°C |
| Гаранция | 36 месеца |
| Физически размер | 2.5" |