Флаш памет Samsung 64 GB Flash Drive MUF-64DA/APC
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 405905
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип | USB-C 3.2 Gen 1 |
| Технология | NAND Flash |
| Капацитет | 64 GB |
| Скорост на четене | Up to 300 MB/s |
| Екстри | Shockproof, magnetic-proof, waterproof, X-ray-proof, temperature-proof |
| Цвят | Blue |
| Височина | 15.9 mm |
| Ширина | 33.7 mm |
| Дълбочина | 6.4 mm |
| Тегло | 3.4 g |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 60 °C |