- Baseus AcmeJoy WKJZ010013 4-портов USB-C към 3xUSB 3.0 + USB-C PD - тъмносив (ID: 699640)
USB хъб Baseus AcmeJoy WKJZ010013 4-портов USB-C към 3xUSB 3.0 + USB-C PD - тъмносив WKJZ010013
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 699640
Вземи супер отстъпка:
| Портове | USB-C PD, 3 x USB-A 3.0 |
| Размери | 118 х 45 х 15 мм |
| Цвят | Тъмносив |
| Други характеристики | Дължина на кабела 14 см, PD 100W Зареждане |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | WKJZ010013 |
USB хъб Baseus AcmeJoy WKJZ010013 4-портов USB-C към 3xUSB 3.0 + USB-C PD - тъмносив
- Цвят Тъмносив
- Материал Алуминиева сплав + закалено стъкло + PC + ABS
- Тегло 86 гр
- Размери 118 х 45 х 15 мм
- Дължина на кабела 140 мм
- Портове USB 3.0 x3, USB-C
- Скорост на предаване USB 3.0 x3: 500 MB/s (макс.)
- USB-C порт PD 100 W (макс.) & 5 GB/s (макс.).
Улеснете работата си с помощта на Baseus AcmeJoy 4-in1 hub! Устройството разполага с до 4 порта - 3 x USB 3.0, USB-C и вграден USB-C кабел. Позволява ви да прехвърляте данни със скорост до 500 MB/s и бързо зареждане на PD 100 W устройства. Освен това се отличава със стилен и иновативен дизайн.
Бързо предаване на данни
USB 3.0 и USB-C портовете ви позволяват да прехвърляте файлове със скорост до 500 MB/s. Това ви позволява да прехвърляте големи файлове, снимки, видеоклипове или песни между устройства само за секунди. Нещо повече, можете също да използвате USB-C за незабавно подновяване на захранването, например на вашия лаптоп или таблет, благодарение на протокола за бързо зареждане 100W Power Delivery.