Вентилатор 1stPlayer 120mm - F1 Bulk FAN-120-F1
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 1100 RPM
Въздушен поток: 41.9 CFM / 71.19 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | 23.2 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 2.83 W |
| Ампераж | 0.23 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | Sleeve Bearing |
| RGB | Fixed RGB |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Тегло | 0.130 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FAN-120-F1 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1100 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 41.9 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.23 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.83 W |
| НИВО НА ШУМ | 23.2 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |