Вентилатор BITFENIX SPECTRE ARGB 12CM WHI BFF-ADD-12025SW-3CP
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Волтаж: DC 12V (FAN) DC 5V (LED)
Оборота в минута: 1200 RPM ± 10%
Въздушен поток: 33.2 CFM ± 10%
ID: 626096
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Размер | 120MM |
| Въздушно налягане | < 0.98mm H²O |
| Ниво на шум | 24.4dB(A) |
| Тип лагер | Hydraulic Bearing |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |