Вентилатор Cougar Gaming MHP120 White (Single Pack) CG3MMHP12W10001
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 4-pin
Волтаж: 12 V
Оборота в минута: 2000 RPM
Въздушен поток: 82.48 CFM
ID: 665660
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Въздушен поток | 82.48 CFM |
| Ниво на шум | 34.5 dB |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност | 2.76 W |
| Ампераж | 0.23 A |
| Конектор | 4-pin |
| Тип лагер | Hydro Bearing |
| Цвят | Бял |
| Брой вентилатори | 1 x 120мм*120мм*25мм |