Вентилатор DeepCool 120mm - FD12 V2 R-FD12V2-BKNPN1-G
Конектор: 4 pin PWM
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 500 RPM, 2500 RPM
Въздушен поток: 79.89 CFM / 135.73 m3/h
Характеристики
| Въздушно налягане | 4.15 mmAq |
| Ниво на шум | 35.66 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 4.8 W |
| Ампераж | 0.4 A |
| Конектор | 4 pin PWM |
| Тип лагер | Hydro Bearing |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Тегло | 0.180 g |
| Други характеристики |
Delivers extraordinary air pressure by reducing the central control area`s dead zone
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | R-FD12V2-BKNPN1-G |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-2500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 79.89 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.4 A |
| МОЩНОСТ (W) | 4.8 W |
| НИВО НА ШУМ | 35.66 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |