Вентилатор DeepCool 120mm - FL12 - aRGB R-FL12-BKAPN1-G
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 3 pin ADD-RGB 5V, 4 pin PWM
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 500 RPM, 2150 RPM
Въздушен поток: 55 CFM / 93.45 m3/h
ID: 803278
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Въздушно налягане | 2.82 mmAq |
| Ниво на шум | 32 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 1.8 W |
| Ампераж | 0.15 A |
| Тип лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| Подсветка | ARGB Light Control |
| RGB | Addressable RGB LED, Да |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Тегло | 0.280 g |
| Други характеристики |
Each fan is equipped with a 3-Phase
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | R-FL12-BKAPN1-G |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-2150 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 55 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.15 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.8 W |
| НИВО НА ШУМ | 32 dBA |