Вентилатор DeepCool 120mm - FL12 SE - Addressable R... R-FL12SE-BKAPN1-G
Конектор: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G),...
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 400 RPM, 1900 RPM
Въздушен поток: 50.74 CFM / 86.21 m3/h
Характеристики
| Въздушно налягане | 2.04 mmAq |
| Ниво на шум | 28.67 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 1.2 W |
| Ампераж | 0.1 A |
| Конектор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 pin PWM |
| Тип лагер | Hydro Bearing |
| Подсветка | 20 individual addressable RGB LEDs |
| RGB | Addressable RGB LED, Да |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Тегло | 0.220 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | R-FL12SE-BKAPN1-G |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 400-1900 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 50.74 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.1 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.2 W |
| НИВО НА ШУМ | 28.67 dBA |