Вентилатор DeepCool XFAN 120 DP-FDC-XF120
Конектор: 3 pin, Molex (4 pin)
Волтаж: Started Voltage: 7VDC, Rated...
Оборота в минута: 1300 RPM (1300±10%RPM)
Въздушен поток: 43.56 CFM / 74.01 m3/h
Характеристики
| Тип охлаждане | Air cooling |
| Размер | 120 mm. |
| Ниво на шум | 23.7dB(A) |
| Волтаж | Started Voltage: 7VDC, Rated Voltage: 12VDC, Operating Voltage: 10.8~13.2VDC |
| Мощност | 0.84W |
| Ампераж | 0.07 A |
| Тип лагер | Hydro Bearing |
| Подсветка | No |
| Цвят | Black |
| Брой вентилатори | 1 |
| Speed deviation | ±10 |
| Височина | 25 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Дълбочина | 120 мм |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Тегло | 0.200 g |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | DP-FDC-XF120 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1300 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 43.56 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.07 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.84 W |
| НИВО НА ШУМ | 23.7 dBA |