Вентилатор Evercool 120x120x25 Sleeve 2000rpm - EC1... EC12025M12SA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 2000 RPM
Въздушен поток: 79.14 CFM / 134.46 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <36 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 3.36 W |
| Ампераж | 0.28 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | Sleeve Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 25000 |
| Цвят | Черен |
| Брой вентилатори | 1 x 120мм*25мм*120мм |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Тегло | 0.150 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC12025M12SA |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 2000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 79.14 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.28 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.36 W |
| НИВО НА ШУМ | <36 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |