Вентилатор Evercool 45x45x10 EL Bearing EC4510M12EA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 5000 RPM
Въздушен поток: 7.63 CFM / 12.96 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <24 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 0.84 W |
| Ампераж | 0.07 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | EL Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 45 x 45 x 10 mm |
| Тегло | 0.030 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC4510M12EA |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 5000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 7.63 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.07 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.84 W |
| НИВО НА ШУМ | <24 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |