Вентилатор Evercool 50x50x15 24V EL bearing 6000rpm... EC5015TH24EA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 24 V DC
Оборота в минута: 6000 RPM
Въздушен поток: 15.79 CFM / 26.83 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <34 dBA |
| Волтаж | 24 V DC |
| Мощност | 3.6 W |
| Ампераж | 0.15 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | EL Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 50 x 50 x 15 mm |
| Тегло | 0.035 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC5015TH24EA |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 6000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 24 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 15.79 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.15 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.6 W |
| НИВО НА ШУМ | <34 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |