Вентилатор Evercool 50x50x20 EL Bearing EC5020M12EA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 4500 RPM
Въздушен поток: 13.49 CFM / 22.92 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <24 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 2.04 W |
| Ампераж | 0.17 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | EL Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 50 x 50 x 20 mm |
| Тегло | 0.050 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC5020M12EA |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 4500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 13.49 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.17 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.04 W |
| НИВО НА ШУМ | <24 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |