Вентилатор Evercool 60x60x25 EL Bearing EC6025M12EA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 4500 RPM
Въздушен поток: 23.17 CFM / 39.37 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <36 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 2.4 W |
| Ампераж | 0.2 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | EL Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 60 x 60 x 25 mm |
| Тегло | 0.060 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC6025M12EA |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 4500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 23.17 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.2 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.4 W |
| НИВО НА ШУМ | <36 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |