Вентилатор Evercool 70x70x10 EL Bearing EC7010M12EA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 3500 RPM
Въздушен поток: 21.33 CFM / 36.24 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <33 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 3 W |
| Ампераж | 0.25 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | EL Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 70 x 70 x 10 mm |
| Тегло | 0.080 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC7010M12EA |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 3500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 21.33 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.25 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3 W |
| НИВО НА ШУМ | <33 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |