Вентилатор Evercool 70x70x25 EL Bearing EC7025M12EA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 3400 RPM
Въздушен поток: 34.78 CFM / 59.09 m3/h
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 182017
Характеристики
| Ниво на шум | <28 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 2.28 W |
| Ампераж | 0.19 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | EL Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 70 x 70 x 25 mm |
| Тегло | 0.090 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC7025M12EA |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 3400 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 34.78 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.19 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.28 W |
| НИВО НА ШУМ | <28 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |