Вентилатор Evercool 80x80x10 EL Bearing EC8010M12EA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 3000 RPM
Въздушен поток: 22.44 CFM / 38.13 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <27.3 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 2.4 W |
| Ампераж | 0.2 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | EL Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 80 x 80 x 10 mm |
| Тегло | 0.050 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC8010M12EA |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 3000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 22.44 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.2 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.4 W |
| НИВО НА ШУМ | <27.3 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |