Вентилатор Evercool 80x80x15 EL Bearing EC8015M12EA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 2500 RPM
Въздушен поток: 28.49 CFM / 48.4 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <26 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 1.92 W |
| Ампераж | 0.16 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | EL Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 80 x 80 x 15 mm |
| Тегло | 0.100 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC8015M12EA |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 2500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 28.49 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.16 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.92 W |
| НИВО НА ШУМ | <26 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |