Вентилатор Evercool 92x92x25 24V EL EC9225M24EA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 24 V DC
Оборота в минута: 2200 RPM
Въздушен поток: 40.9 CFM / 69.49 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <25 dBA |
| Волтаж | 24 V DC |
| Мощност | 1.92 W |
| Ампераж | 0.08 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | EL Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 92 x 92 x 25 mm |
| Тегло | 0.100 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC9225M24EA |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 2200 RPM |
| ВОЛТАЖ | 24 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 40.9 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.08 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.92 W |
| НИВО НА ШУМ | <25 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |