Вентилатор Evercool 92x92x25 2Ball EC9225M12BA
Конектор: 3 pin
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 2200 RPM
Въздушен поток: 40.9 CFM / 69.49 m3/h
Характеристики
| Ниво на шум | <25 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 1.8 W |
| Ампераж | 0.15 A |
| Конектор | 3 pin |
| Тип лагер | 2 Ball Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 50000 |
| Размери | 92 x 92 x 25 mm |
| Тегло | 0.100 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | EC9225M12BA |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 2200 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 40.9 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.15 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.8 W |
| НИВО НА ШУМ | <25 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |