Вентилатор FD 120MM PRISMA AL-12 RGB PWM FD-FAN-PRI-AL12-PWM
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 4-pin
Волтаж: 12V
Оборота в минута: 500 – 2000 RPM
Въздушен поток: 85.71 CFM
ID: 121189
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Размер | 120mm |
| Брой остриета | 7 |
| Въздушен поток | 85.71 CFM |
| Въздушно налягане | 2.78 mmH2O |
| Ниво на шум | 32.7 dB(A) |
| Волтаж | 12V |
| Мощност | 2.16W |
| Конектор | 4-pin |
| Тип лагер | LLS |
| Средно време до отказ (MTBF) | 100,000 hrs |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | FD-FAN-PRI-AL12-PWM |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Адрес | Victor Hasselblads gata 16A 421 31 Västra Frölunda |