Вентилатор FD ASPECT 12 120MM PWM BLACK FD-F-AS1-1203
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 208801
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Брой остриета | 7 |
| Въздушен поток | 13 – 56 CFM |
| Въздушно налягане | 0.23 – 2.34 mm H2O |
| Оборота в минута | 500 – 2000 RPM |
| Ниво на шум | <10 – 33.2 dB(A) |
| Мощност | Fan typical input power:1.68 W; Fan max input current:0.37 A; Fan input voltage:12 V |
| Конектор | 4-pin |
| Тип лагер | Rifle |
| Средно време до отказ (MTBF) | 90.000 h |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FD-F-AS1-1203 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Адрес | Victor Hasselblads gata 16A 421 31 Västra Frölunda |