Вентилатор FD ASPECT 12 120MM PWM RGB BLK FD-F-AS1-1205
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 208804
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Брой остриета | 7 |
| Въздушен поток | 13 – 56 CFM |
| Въздушно налягане | 0.23 – 2.34 mm H2O |
| Оборота в минута | 500-2000 RPM |
| Ниво на шум | <10 – 33.2 dB(A) |
| Мощност | Fan typical input power:1.68 W; Fan max input current:0.37 A; Fan input voltage:12 V; Minimum startup voltage:7 V |
| Други характеристики | Addressable RGB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FD-F-AS1-1205 |
Информация за производителя
| Адрес | Victor Hasselblads gata 16A 421 31 Västra Frölunda |