Вентилатор FD ASPECT 14 140MM BLACK FD-F-AS1-1401
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 208807
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Размер | 140 x 140 x 25 mm |
| Брой остриета | 7 |
| Въздушен поток | 41 CFM |
| Въздушно налягане | 1.02 mm H2O |
| Оборота в минута | 1000 RPM |
| Ниво на шум | 19.5 dB(A) |
| Мощност | Fan typical input power:0.96 W; Fan max input current:0.14 A; Fan input voltage:12 V |
| Конектор | 3-pin |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FD-F-AS1-1401 |
Информация за производителя
| Адрес | Victor Hasselblads gata 16A 421 31 Västra Frölunda |