Вентилатор FD MOMENTUM 12 RGB BLACK FD-F-MR1-1201
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 841807
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Допълнителна информация | Size: 120 mm;Screw hole pattern: 120 mm;LED Type: ARGB Gen 2 (16 LEDs);Bearing: FDB (Fluid Dynamic Bearing);Number of blades: 7;Rotational speed: 350 (±150) – 2200 rpm (± 10%);Zero-RPM capability: Yes (0%-10% PWM);Noise level: 28,03 dB(A);Airflow (CFM): 62,44;Airflow (m3/h): 106,2;Static pressure: 2,42 mm H2O;Fan input power: 2,4 W;Fan max input current: 0,2A;Fan input voltage: 12V;Fan starting voltage: 7 V;LED max input current: 0,24 A;LED input voltage: 5V;MTBF: >90 000 h;Unit weight: 192g;Cable length: 135 mm daisy chain + 500mm extension cable;Cable type: Fractal Connect |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FD-F-MR1-1201 |
Информация за производителя
| Адрес | Victor Hasselblads gata 16A 421 31 Västra Frölunda |