Вентилатор FD MOMENTUM 14 WHITE FD-F-MO1-1402
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 841494
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Допълнителна информация | Size: 140 mm;Screw hole pattern: 140 mm;Bearing: FDB (Fluid Dynamic Bearing);Number of blades: 7;Rotational speed: 350 (±150) – 1800 rpm (± 10%);Zero-RPM capability: Yes (0%-10% PWM);Noise level: 31,9 dbA;Airflow (CFM): 79,79;Airflow (m3/h): 135,6;Static pressure: 2,26 mm H2O;Fan input power: 2,16W;Fan max input current: 0,18 A;Fan input voltage: 12V;Fan starting voltage: 7V;MTBF: >90 000 h;Unit weight: 207 g;Cable length: 155 mm daisy chain + 500mm extension cable;Cable type: 4-pin PWM connector |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FD-F-MO1-1402 |
Информация за производителя
| Адрес | Victor Hasselblads gata 16A 421 31 Västra Frölunda |