- Gamdias Комплект вентилатори Pack 3-in-1 3x120mm - AEOLUS P2-1203 White (ID: 819588)
Вентилатор Gamdias Комплект вентилатори Pack 3-in-1 3x120mm - AEOLUS P2-1203 White AEOLUS P2-1203-WH
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G),...
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 1000 RPM, 2400 RPM
Въздушен поток: 74.97 CFM / 127.37 m3/h
ID: 819588
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Въздушно налягане | 3.1 mmH2O |
| Ниво на шум | 33 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Конектор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 pin PWM |
| Тип лагер | Hydraulic Bearing |
| Подсветка | Infinity Mirror A-RGB |
| RGB | Addressable RGB LED, RGB Hub included, Да |
| Размери | 120 x 120 x 30 mm x 3 pcs |
| Тегло | 0.980 g |
| Други характеристики |
30mm Thickness Fans
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | AEOLUS P2-1203-WH |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1000-2400 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| REVERSE BLADE | Да |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 74.97 CFM |
| НИВО НА ШУМ | 33 dBA |