Вентилатор Geometric Future Комплект вентилатори Pa... 1F2503B312000
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G),...
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 0 RPM, 2000 RPM
Въздушен поток: 69.11 CFM / 117.42 m3/h
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 773263
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Въздушно налягане | 2.92 mmH2O |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 1.92 W |
| Ампераж | 0.16 A |
| Конектор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 pin PWM |
| Тип лагер | Hydro Bearing |
| Подсветка | Individually addressable RGB LEDs |
| RGB | Addressable RGB LED, Да |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Тегло | 0.635 g |
| Други характеристики |
Compatible with aRGB motherboard light sync
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 1F2503B312000 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Geometric Future |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 0-2000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 69.11 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.16 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.92 W |
| НИВО НА ШУМ | 29 dBA |