Вентилатор Geometric Future Комплект вентилатори Pa... 1F2505Y312000
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 4 pin PWM
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 0 RPM, 2000 RPM
Въздушен поток: 91.3 CFM / 155.12 m3/h
ID: 773326
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Въздушно налягане | 4.28 mmH2O |
| Ниво на шум | 35.06 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 3.84 W |
| Ампераж | 0.32 A |
| Конектор | 4 pin PWM |
| Тип лагер | Hydro Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 40000 |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Тегло | 0.550 g |
| Други характеристики |
Covered with aerodynamically streamlined dragon scale particles
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 1F2505Y312000 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Geometric Future |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 0-2000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 91.3 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.32 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.84 W |
| НИВО НА ШУМ | 35.06 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |