Вентилатор Geometric Future Squama 2503R 1F2503R112011
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G),...
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 0 RPM, 1500 RPM
Въздушен поток: 57.67 CFM / 97.98 m3/h
ID: 773261
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Въздушно налягане | 1.73 mmH2O |
| Ниво на шум | 29.87 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 1.8 W |
| Ампераж | 0.15 A |
| Конектор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 pin PWM |
| Тип лагер | Hydro Bearing |
| Подсветка | Individually addressable RGB LEDs |
| RGB | Addressable RGB LED, Да |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Тегло | 0.225 g |
| Други характеристики |
Compatible with Addressable RGB motherboard light sync
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 1F2503R112011 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Geometric Future |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 0-1500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| REVERSE BLADE | Да |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 57.67 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.15 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.8 W |
| НИВО НА ШУМ | 29.87 dBA |