Вентилатор Geometric Future Squama 2503W-14 GEO-2503W-14
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор: 4 pin PWM
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 800 RPM, 2400 RPM
Въздушен поток: 91.15 CFM / 154.86 m3/h
ID: 806261
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Въздушно налягане | 2.63 mmH2O |
| Ниво на шум | 34 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 4.08 W |
| Ампераж | 0.34 A |
| Конектор | 4 pin PWM |
| Тип лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| Подсветка | ARGB Light Control |
| RGB | Addressable RGB LED, Да |
| Размери | 140 x 140 x 25 mm |
| Тегло | 0.300 g |
| Други характеристики |
Compatible with Addressable RGB motherboard light sync
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GEO-2503W-14 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Geometric Future |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 800-2400 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 91.15 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.34 A |
| МОЩНОСТ (W) | 4.08 W |
| НИВО НА ШУМ | 34 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |