Вентилатор Montech AX120 PWM MONTECH-AX120-PWM-WH
Конектор: 3 pin ADD-RGB 5V, 4 pin PWM
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 800 RPM, 1600 RPM
Въздушен поток: 59 CFM / 100.24 m3/h
Характеристики
| Въздушно налягане | 1.80 mmH2O |
| Ниво на шум | 27 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Тип лагер | Rifle Bearing |
| Подсветка | RGB |
| RGB | Addressable RGB LED |
| Средно време до отказ (MTBF) | 80000 |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
| Тегло | 0.190 g |
| Други характеристики | Cable length 50cm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | MONTECH-AX120-PWM-WH |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Montech |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 800-1600 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 59.00 CFM |
| НИВО НА ШУМ | 27 dBA |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 80000 |
| RGB | Addressable RGB LED |
| ОСВЕТЯВАНЕ | RGB |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДРУГИ | Cable length 50cm |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562747546 |
Виж повече
Допълнителна информация
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 22F., No. 63, Zhongxiao 3rd Rd., Linkou Dist., New Taipei City 244 , Taiwan (R.O.C.) |