Вентилатор Noctua NF-S12B Redux 700, 120x120x25mm NF-S12BR-7
Конектор: 3 PIN
Волтаж: 12 V DC
Оборота в минута: 700 об/мин
Въздушен поток: 33.49 CFM / 56.9 m3/h
Характеристики
| Подходящо за | Охладител за кутия |
| Ниво на шум | 6.8 dB |
| Волтаж | 12 V DC |
| Мощност | 0.6 W |
| Ампераж | 0.05 A |
| Конектор | 3 PIN |
| Тип лагер | SSO Bearing |
| Средно време до отказ (MTBF) | 150000 |
| Размери | 120 |
| Тегло | 0.220 g |
| Други характеристики | 12V Fan Operating Voltage |
| Гаранция | 72 месеца |
| Код на продукта | NF-S12BR-7 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-S12B-redux-700 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 700 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 56.9 m3/h |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.05 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.6 W |
| НИВО НА ШУМ | 6.8 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |